TEDAVİLERİMİZ

En ideal tedaviyi en uygun şartlarda uygulayabilmek adına, son derece başarılı ve güler yüzlü hekimlerimiz ve personelimizle sizlere yardım edebilmek bizleri mutlu etmektedir.

İmplant Tedavisi(Vida Diş)

İmplant, ağızda eksik olan dişlerin yerini tutmak üzere, hem fonksiyon hem fonetik ve hem de estetik açıdan boşluklara yerleştirilen ve titanyumdan üretilmiş yapay diş kökü olarak tanımlanabilir.

Ortodonti Tedavisi(Diş Teli)

Dişlerdeki çapraşıklıkların, dişlerin birbirleriyle olan ilişkilerinin, çenelerin birbirleriyle ve dişlerle olan ilişkilerindeki bozuklukların tedavisidir.

Peridontoloji(Diş Eti)

Diş taşları dişlerde oluşan bakteri plağına tükürükteki minerallerin çökelmesi ile oluşur ve temizlenmeleri gereklidir.

Restoratif Tedavi(Dolgu)

Dişin mine denilen dış sert dokusundan başlayarak alttaki dentin dokusuna ilerleyebilen daha çok koyu renklenmelerle birlikte görülen oyuklardır.

Endodonti(Kanal Tedavisi)

Pulpa, çeşitli nedenlerle (ilerlemiş çürük, aşınma,travma vs.) iltihaplanabilir veya mikroorganizmaların yerleşmesiyle enfekte olabilir. Bu durumda, pulpa dokusu özel alet ve cihazlarla çıkarılarak kanal boşluğu temizlenir ve şekillendirilir

Protetik Diş Tedavisi

Dişlerin ve çevre dokuların çeşitli nedenlerle madde kaybına uğradığı ya da tamamen yok olduğu, yani kaybedildiği durumlarda, onları onarmak ya da yerine konması için kulllanılan, hazırlanmış materyallere protez adı verilir